Úvod White-listy Poskytovatelé služeb zahraničních inkubátorů

Poskytovatelé služeb zahraničních inkubátorů

Co je cílem pobytu v zahraničních inkubátorech?

Pražský voucher na pobyt v zahraničních inkubátorech urychlí rozvoj pražských firem a pomůže jim získat zkušenosti s podnikáním na vyspělých zahraničních trzích. V rámci krátkodobých pobytů zástupců začínajících firem budou v projektu podporovány především destinace na západním pobřeží USA (Silicon Valley), na východním pobřeží USA (New York) a v Číně (Shanghai, Shenzhen a Peking).

Jakého dodavatele hledáme?

  • Umí zajistit komplexní služby pro pobyt v zahraničních inkubátorech (místo v inkubátoru, ubytování, doprava, mentoring, překlady do cizích jazyků apod.).
  • Poskytne praktické právní a patentové poradenství na základě svých zkušeností.
  • Pomůže firmám se splněním všech podmínek pro pobyt v zahraničním inkubátoru.
  • Pomůže firmám získat nové obchodní partnery a investory v zahraničí.

Jak to celé funguje?

Malé a střední podniky, které budou součástí projektu Pražský voucher, si vyberou dodavatele zajišťující pobyt v zahraničních inkubátorech z white-listu. Na základě vzájemné dohody si pak obě strany nastaví podmínky spolupráce. Žadatel pak následně podá žádost o poskytnutí voucheru a po jejím schválení může začít spolupráce.

Do white-listu bude zapsán každý zájemce z řad dodavatelů, který zašle vyplněnou přihlášku (viz níže) a splní kvalifikační kriteria. White-list se bude po celou dobu trvání projektu neustále rozšiřovat.

Vyplněnou přihlášku spolu s relevantními přílohami nám prosím zašlete datovou schránkou (ID: 48ia97h).

 

Máte nějaké dotazy?

Neváhejte se na nás obrátit!

Gabriela Holá, gabriela.hola@praha.eu

+420 236 002 847